Novinky

2017

 • Pravidla soutěže „Celkem jsme ukryli 3 miliony Kč v bankovkách!“

  V označených balíčcích Bohemia odteď můžete najít bankovky v hodnotě až 5 000 Kč. Nepromeškejte šanci najít poklad, platí pouze do vyprodání zásob! Kompletní pravidla zobrazíte kliknutím na tento odkaz.

 • Vychutnejte si vypečené léto s produkty Bohemia

  Kupte si váš oblíbený produkt Bohemia z kategorie pečiva, soutěžte a užijte si letní pohodu se skvělými výhrami! To si zamilujete! Každý týden na Vás čeká stylové kolo Kolos, každý den pohodový outdoorový relaxační vak a každou hodinu obrovský nafukovací preclík. Křupejte! Vyhrajte!

  Soutěžné produkty:

  Bramborové Bohemia Tyčinky 85 g / Slané Bohemia Tyčinky 85 g / Sýrové Bohemia Tyčinky 85 / Paprikové Bohemia Tyčinky 85 g / Smetanové Bohemia Tyčinky 85 g / Maxi Mix Bohemia 110 g / Bylinkové Bohemia Preclíčky 70 g / Solené Bohemia Preclíčky 70 g / Bramborové Bohemia Tyčinky 190 g / Slané Bohemia Tyčinky 190 g / Sýrové Bohemia Tyčinky 190 g / Letní křupání 200 g

  Více informací naleznete na www.vypecene-leto.cz
  Podrobná pravidla soutěže zobrazíte kliknutím na tento odkaz.

2015

 • Získejte k Bohemia Chips fandítko ZDARMA!

  Nyní máte možnost získat v síti Ahold k nákupu Bohemia Chips hokejové fandítko ZDARMA!

2014

 • Výherci soutěže s Albertem

  1. Fatima Klapalová
  2. Eva Novotná
  3. Jana Zajoncová
  4. Jana Hradecká
  5. Hana Švecová
  6. Zuzana Benešová
  7. Vlasta Skácelová
  8. Lenka Wowrová
  9. Lenka Drápalová
  10. Petra Čepková
  11. Petra Vojtková
  12. Zdeněk Vojtek
  13. Miroslav Vichorec
  14. Zuzana Vichorcová
  15. Zdeněk Vičárek
  16. Olga Záveská
  17. Zdeněk Macek
  18. Petra Vojtková
  19. Zdeňka Vičánová
  20. Anna Pucová

 • Akce! Sleva minimálně 40 %

  BILLA – 8.10.-14.10.
  letáková aktivita Bohemia chips 150 g
  (všechny varianty)

  PENNY – 16.10.-22.10.
  letáková aktivita Bohemia chips 150 g
  (všechny varianty)

  TESCO – 22.10.-28.10.
  letáková aktivita Bohemia chips 150 g
  (všechny varianty)

  HRUŠKA – 28.10.-3.11.
  letáková aktivita Bohemia chips 77 g
  (všechny varianty)

 • Bohemia Chips otvírají letní sezónu s novými příchutěmi

  Loňské léto se neslo ve jménu grilování a to letošní nebude jiné. Připravili jsme pro vás nové příchutě ideální právě k letnímu grilování s přáteli. Zkuste nové Bohemia Chips s příchutí Pikantní grilované masíčko nebo Kečup a majonéza. Stačí málo a život chutná lépe.

 • Vroubky s chutí hamburgerů

  Pro milovníky výrazných chutí jsme připravili ještě jednu novinku. Bohemia Vroubkované s příchutí Burger, které chutnají jako zakousnutí do šťavnatého hamburgeru! Protože s vroubkem roste chuť.

 • Silný plátek pro siláckou chuť

  Abyste si mohli ještě více vychutnat skvělou chuť našich brambor, které používáme na výrobu Bohemia chips, vytvořili jsme Bohemia Chips Silný plátek. Oblíbené solená příchuť na silnějším lupínku chutná skvěle bramborově. Zkuste je sami!

 • Od března pouze na 100% slunečnicovém oleji

  V Bohemia chips se stále snažíme zlepšovat kvalitu vašich oblíbených chipsů, a proto jsme počínaje březnem 2014 začali připravovat všechny chipsy na čistě slunečnicovém oleji. Slunečnicový olej si při zpracování uchovává vysoký podíl zdraví prospěšných látek.

 • Bohemia chipsy v novém kabátu

  S jarem přichází doba oblékání nových barevných kabátů. A nejen u lidí, i Bohemia chips se na letošní jaro obléknou do nových, lepší obalů. Nové obaly jsou v pevnější folii a chipsy v nich vydrží déle čerstvé a křupavé. Také jsme se snažili ulehčit vám orientaci v regále, proto jsme na obale zvýraznili příchutě tak, aby byly viditelné na první pohled.

 • Grilované masíčko nově ve větším balení

  Hit loňského léta, Bohemia chips s příchutí grilovaného masíčka se představuje v novém balení a také ve větší gramáži. Nyní můžete koupit Grilované masíčko jak v 77g, tak v novém 150g balení.