NOVÉ BRAMBORY

Bohemia Čerstvě sklizeno, z pole přímo do sáčku.

Brambory určené pro limitovanou edici Čerstvě sklizeno se ani nezdržují ve skladu – putují z pole rovnou do výroby a odtud ihned do vašeho sáčku.

Jestli se u brambůrek Bohemia můžete na něco spolehnout, pak na TOP kvalitu brambor, z nichž se v přísných podmínkách křupavé lupínky vyrábí. Ale přesto je tu něco, co je aktuálně pozvedá ještě o úroveň výš. Limitovaná edice Bohemia – z první sklizně, vám umožní zažít to nejčerstvější možné křupnutí v průběhu celého léta! 

Čerstvěji to už ani nejde.

LETNÍ PŘÍCHUTĚ

Petrželka a olivový olej, Čerstvý sýr a jarní cibulka

Limitovaná edice je zastoupena dvěma příchutěmi, které nabízejí přesně to, co od nových brambor očekáváte.

Petrželka a olivový olej staví na osvědčeném spojení. Petrželka chuť nových brambor jemně zvýrazní, olivový olej podtrhne jejich svěží chuť. Dohromady vám pak dopřejí dokonalé letní křupnutí.

Čerstvý sýr a jarní cibulka zase chutná a voní po čerstvých surovinách, které jsou v moderní gastronomii tolik důležité.

POUZE V LÉTĚ

Začátek léta je vždycky plný chutí. Přichází první úroda a s ní nové gurmánské zážitky!

Naše limitovaná edice vám umožní zažít to nejčerstvější možné křupnutí pouze v průběhu tohoto léta.

Čerstvá zelenina ze zahrádky nebo od farmářů na trzích, první jahody, voňavé bylinky… A konečně také nové brambory. Ty, které si s chutí dáte jen tak, uvařené ve slupce, s trochu másla a špetkou soli, zasypané bylinkami. Nebo s tvarohem, jako když jste byli malí a u babičky dostali na stůl tuhle jednoduchou, ale neopakovatelnou dobrotu. Tím vším je začátek léta výjimečný. A tím vším je inspirovaná také limitovaná edice brambůrků Bohemia ČERSTVĚ SKLIZENO!